Great Taste ocenění 2021

Opět jsme získali gurmánského Oscara!

Na ocenění Great Taste jsme skutečně hrdí. Už jednou jsme hvězdné body získali, proto jsme se přišli zúčastnit i letos a…uznání získali znovu! Nejvyhledávanější ocenění za jídlo už druhým rokem můžete najít i na našich poctivě vyráběných produktech.

 

Great Taste je největší a nejdůvěryhodnější ocenění ve světě jídla a pití, které uděluje specializovaná odborná porota z Guild of Fine Food ve Velké Británii. Dostanou ho jen ty nejkvalitnější a nejchutnější potraviny z celého světa. Je to opravdová známka výjimečné kvality. A vzhledem k faktu, že se každoročně do soutěže přihlásí přes 12 000 produktů, máme být na co pyšní.

 

A jaké produkty porotcům letos chutnaly a voněly nejvíc?

 

Vepřový rillet ⭐

Kachní rillet ⭐⭐

 

Je vidět, že lásku, kterou do našich produktů dáváme, dokáží ocenit i uznávaní kuchaři, restauratéři i gastronomičtí novináři. Mockrát děkujeme!

A pokud se chcete něco o tomto ocenění dozvědět, mrkněte sem. Dozvíte se, že se nehodnotí obal  ani značka, že je produkt vyndán z obalu ještě před tím, než se začne hodnotit. Ale hlavně se dozvíte, proč nás tohle ocenění opravdu těší...